Logo Powiatu Aleksandrowskiego

Powiat Aleksandrowski na wojewódzkim święcie plonów

Ocena 0/5

Już tradycją się stało, że delegacja Powiatu Aleksandrowskiego uczestniczyła w wojewódzkim święcie plonów. 

25 sierpnia br. w Grudziądzu, Błoniach Nadwiślańskich odbyły się Dożynki Województwa Kujawsko-Pomorskiego i  Diecezji Toruńskiej. W tym roku Starostwo Powiatowe w Aleksandrowie Kujawskim wspólnie z Paniami z Koła Gospodyń Wiejskich „Nowinka” Nowy Ciechocinek  z powodzeniem uczestniczyło w konkursach dożynkowych: na Najciekawsze Stoisko Powiatu/Lokalnej Grupy Działania – III miejsce oraz w  konkursie kulinarnym Kwaśne i przaśne potrawy żniwne – II miejsce przygotowując żeberka w powidłach śliwkowych.

Stoisko Powiatu Aleksandrowskiego, było przyozdobione tegorocznymi plonami i pięknymi dekoracjami. Potrawy przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich „Nowinka” Nowy Ciechocinek cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających tego dnia wojewódzkie dożynki.

Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich za włożony trud i poświęcony czas w przygotowanie stoiska. Dziękujemy również za wsparcie:
-Zespołowi Szkół Nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego w  Aleksandrowie Kujawskim
-Zarządowi Dróg Powiatowych w Aleksandrowie Kujawskim. 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności