Zdjęcia z XII Powiatowego Rajdu Rowerowego

W niedzielę, 24 czerwca br. z Placu 3 Maja w Aleksandrowie Kujawskim ruszył XII Powiatowy Rajd Rowerowy. Tradycyjnie sygnał do startu dał Starosta Aleksandrowski – Dariusz Wochna. W tym roku do pokonania była trasa o długości 37 km z postojem w Konecku. Szczegółowy przebieg trasy wyglądał następująco: start z Pl. 3 Maja w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Sikorskiego, Rudunki, do Służewa, tu ul. 1000-lecia na Wólkę, przez Przybranowo, Poczałkowo, Straszewo do Seroczek. W Seroczkach w lewo przez Zapustek do Konecka. Tu piknik, atrakcje dla dzieci i poczęstunek dla uczestników rajdu. Wyjazd z Konecka, na rondzie w lewo przez Spoczynek, dalej przez las do Kruszynka, tu w lewo na Brzeźno i dalej do Ostrowąsa. Z Ostrowąsa przez Ośno, Ośno Drugie i wjazd do Aleksandrowa Kujawskiego ul. Przemysłową, ul. Słowackiego, ul. Chopina na Pl. 3 Maja. Koniec rajdu.Mapa z trasą: https://goo.gl/maps/hyz5NZ8ucyK2

Dzięki współpracy ze sponsorami, udział w rajdzie, posiłek regeneracyjny, napoje oraz atrakcje dla dzieci podczas postoju były dla wszystkich rowerzystów bezpłatne. Przejazd w rajdzie ma charakter rekreacyjny, bez sportowej rywalizacji. Mimo niesprzyjającej aury i opadów deszczu, w rajdzie wzięło udział 324 najwytrwalszych rowerzystów. Dziękujemy!

Sponsorzy XII Powiatowego Rajdu Rowerowego:
ZNAKTOM, BIN, PRZEDSIĘBIORSTWO UZDROWISKO CIECHOCINEK S.A., DRÓBALEKS, EKOSKŁAD, KARO, RTM-OPAKOWANIA, INŻ. DARIUSZ RYBCZYŃŚKI, EKOSKŁAD, POLKORN oraz firmy „RTcom” i „DRAGONNET” zapewniające łączność i wsparcie techniczne.

Instytucje wspierające i partnerzy:
Gmina Koneck, Gmina miejska Aleksandrów Kujawski, Komenda Powiatowa Policji w Aleksandrowie Kujawskim, OSP OPOCZKI, OSP OSTROWĄS, OSP ALEKSANDRÓW KUJAWSKI, OSP KONECK, OSP STRASZEWO, OSP SŁOMKOWO oraz Zarząd Dróg Powiatowych w Aleksandrowie Kujawskim.

Zdjęcia z rajdu załadują się poniżej, prosimy o chwilę cierpliwości…

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa