Zapraszamy na XII edycję Powiatowego Rajdu Rowerowego

Powiatowy Rajd Rowerowy odbędzie się w niedzielę, 24 czerwca br., start o godz. 11:00 z Placu 3 Maja w Aleksandrowie Kujawskim. W tym roku do pokonania będzie trasa o długości 37 km z postojem w Konecku. Szczegółowy przebieg trasy: start z Pl. 3 Maja w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Sikorskiego, Rudunki, do Służewa, tu ul. 1000-lecia na Wólkę, przez Przybranowo, Poczałkowo, Straszewo do Seroczek. W Seroczkach w lewo przez Zapustek do Konecka. Tu piknik, atrakcje dla dzieci i poczęstunek dla uczestników rajdu. Wyjazd z Konecka, na rondzie w lewo przez Spoczynek, dalej przez las do Kruszynka, tu w lewo na Brzeźno i dalej do Ostrowąsa. Z Ostrowąsa przez Ośno, Ośno Drugie i wjazd do Aleksandrowa Kujawskiego ul. Przemysłową, ul. Słowackiego, ul. Chopina na Pl. 3 Maja. Koniec rajdu.

Mapa z trasą: https://goo.gl/maps/hyz5NZ8ucyK2

Organizatorem imprezy jest Starosta Aleksandrowski – Dariusz Wochna wraz z Zarządem Powiatu Aleksandrowskiego. Dzięki współpracy ze sponsorami, udział w rajdzie, posiłek regeneracyjny, napoje oraz atrakcje dla dzieci podczas postoju będę dla wszystkich rowerzystów bezpłatne. Przejazd w rajdzie ma charakter rekreacyjny, bez sportowej rywalizacji. Nie obowiązują zapisy, co oznacza że jeśli stawisz się na starcie, jedziesz z nami!

 

Osoby, firmy i instytucje chcące włączyć się w organizację rajdu proszone są o kontakt z Wydziałem Polityki Społecznej i Promocji Powiatu, tel. (54) 282 79 09. Nr konta pod który sponsorzy mogą kierować wpłaty to: KBS Aleksandrów Kujawski 77 9537 0000 2001 0018 0438 0001, tytułem “Darowizna na Powiatowy Rajd Rowerowy”.

 

Źródło: Wydz. Polityki Społecznej i Promocji Powiatu, tel. 54 282 79 09.

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa