Wykaz uczniowskich klubów sportowych

Home / Wykaz uczniowskich klubów sportowych

UCZNIOWSKIE KLUBY SPORTOWE ORAZ STOWARZYSZENIA KULTURY FIZYCZNEJ NIEPROWADZĄCE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ:

1. Uczniowski Klub Sportowy „Zorza” – Szkoła Podstawowa Nr 1
ul. Sikorskiego 5, 87-700 Aleksandrowie Kujawski

2. Uczniowski Klub Sportowy „Trójka” – Szkoła Podstawowa Nr 3
ul. Szkolna 6, 87-700 Aleksandrów Kujawski

3. Uczniowski Klub Sportowy „Sprint” – Szkoła Podstawowa w Łowiczku
Łowiczek 19, 87-704 Bądkowo

4. Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka A.K.” – Szkoła Podstawowa Nr 1
ul. Sikorskiego 5, 87-700 Aleksandrów Kujawski

5. Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” – Szkoła Podstawowa Nr 1
ul. Spółdzielcza 1/130, 87-720 Ciechocinek

6. Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej w Nieszawie
ul. Zjazd 5, 87-730 Nieszawa

7. Uczniowski Klub Sportowy „Wigor” – Szkoła Podstawowa w Bądkowie
ul. Włocławska 13, 87-704 Bądkowo

8. Parafialny Klub Sportowy „Tężnia”
ul. Miła 3, Odolion, 87-700 Aleksandrów Kujawski

9. Uczniowski Klub Sportowy „Hubal” – Zespół Szkół Nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego „Hubala”
ul. Sikorskiego 2, 87-700 Aleksandrów Kujawski

10. Uczniowski Klub Sportowy „Reszka” – Publiczna Szkoła Podstawowa
ul. Toruńska 8, 87-710 Służewo

11. Uczniowski Klub Sportowy „Kurort” – Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
ul. Kopernika 1, 87-720 Ciechocinek

12. Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” – Publiczne Gimnazjum w Bądkowie
ul. Włocławska 13, 87-704 Bądkowo

13. Uczniowski Klub Sportowy „Tążyna” Gimnazjum Specjalne Nr 2
ul. Strażacka 22, 87-700 Aleksandrów Kujawski

14. Stowarzyszenie Lokalne Salezjańskiej Organizacji Sportowej
Kolegium Kujawskie Księży Salezjanów
ul. Chopina 24, 87-700 Aleksandrów Kujawski

15. Uczniowski Klub Sportowy „Orlik”, Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Konecku
Koneck 28, 87-702 Koneck

16. Miejski Szkolny Związek Sportowy w Aleksandrowie Kujawskim
ul. Słowackiego 8, 87-700 Aleksandrów Kujawski

17. Uczniowski Klub Sportowy „Skoczek”, Publiczne Gimnazjum w Zakrzewie
ul. Leśna 3A, 87-707 Zakrzewo

18. Gminny Klub Sportowy „Start” w Stawkach
ul. Szkolna 1A, Stawki, 87-700 Aleksandrów Kujawski

19. Raciążecki Klub Sportowy „Wzgórze”
ul. Wysoka 4, 87-721 Raciążek

20. Uczniowski Klub Sportowy „Smyk Wołuszewo”
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wołuszewie
ul. Wołuszewska 79, 87-700 Aleksandrów Kujawski

21. Aleksandrowska Szkółka Piłki Nożnej „VIKING”
ul. Słoneczna 10/20, 87-700 Aleksandrów Kujawski

22. Uczniowski Klub Sportowy „Straszak” przy Publicznej Szkole Podstawowej
w Straszewie
Straszewo 17, 87-702 Koneck

23. Uczniowski Klub Sportowy „Olimpijczyk”, Publiczne Gimnazjum
ul. Wojska Polskiego 37, 87-720 Ciechocinek

24. Uczniowski Klub Sportowy „SP 1 Ciechocinek” przy Szkole Podstawowej Nr 1
ul. Kopernika 18, 87-720 Ciechocinek

25. Stowarzyszenie Sportów Siłowych i Kulturystyki
„Armwrestling Ciechocinek Team”
ul. Tężniowa 6, 87-720 Ciechocinek

26. Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Aleksandrowie Kujawskim ul. Słowackiego 8, 87-700 Aleksandrów Kujawski

27. Uczniowski Klub Sportowy „Trójeczka” przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3
ul. Szkolna 6, 87-700 Aleksandrów Kujawski

28. Siatkarski Klub Sportowy „Aleksandria”
ul. Narutowicza 45, 87-700 Aleksandrów Kujawski

29. Uczniowski Klub Sportowy „Wietnamskie Sztuki Walki”
ul. Brzeska 68, 87-710 Służewo

30. Parafialny Uczniowski Klub Sportowy „Victoria”
przy Parafii św. Jakuba Apostoła
Siniarzewo 62, 87-705 Siniarzewo

31. Hokejowy Klub Sportowy „Tężniowcy”
Podole 29, 87-720 Ciechocinek

32. Ciechociński Klub Jeździecki „Bonanza”
ul. Bema 3, 87-720 Ciechocinek

33. Ciechociński Klub Bokserski „Potężnie”
ul. Kopernika 2, 87-720 Ciechocinek

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa