Wracamy na szlak! Zapraszamy na XIV Powiatowy Rajd Rowerowy

Starosta Aleksandrowski – Lidia Tokarska wraz z Zarządem Powiatu Aleksandrowskiego zaprasza wszystkich rowerzystów do udziału w XIV Powiatowym Rajdzie Rowerowym. Rajd ruszy w niedzielę 19 września br. o godz. 11:00 z pl. 3 Maja w Aleksandrowie Kujawskim. Do pokonania będzie 35 km. Tegoroczna trasa biegnie m.in. przez: Aleksandrów Kujawski (gminę miejską i wiejską), Ostrowąs, Straszewo, Koneck, Turzno, Raciążek i Ciechocinek. Meta rajdu w tegorocznej edycji zaplanowana jest na Miejskiej Plaży nad Wisłą w Ciechocinku. Poglądowa mapka z trasą poniżej i do pobrania w załączniku.

Po zakończonym przejeździe Rajdu, na mecie, na terenie Miejskiej Plaży nad Wisłą w Ciechocinku, uczestników czeka piknik, na którym uczestnicy będą mogli skorzystać z  posiłku regeneracyjnego. Nie zabraknie dmuchanych zabawek dla dzieci, waty cukrowej i popcornu. Dzięki wsparciu sponsorów, posiłek regeneracyjny i atrakcje dla dzieci są dla wszystkich uczestników bezpłatne. Zapraszamy również na wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku, zorganizowanym przez ZHR Ciechocinek. Na rajd nie obowiązują zapisy! Warunkiem startu jest akceptacja postanowień Regulaminu, którego treść zamieściliśmy w załączniku.

Rajd odbędzie się dzięki następującym instytucjom wspierającym i sponsorom: Gmina Miejska Aleksandrów Kujawski, Gmina Miejska Ciechocinek, OSiR Ciechocinek, OSP Aleksandrów Kujawski, OSP Służewo, OSP Ostrowąs, OSP Straszewo, OSP Koneck, OSP Brzeźno, OSP Raciążek, OSP Ciechocinek, Firma DRÓBALEKS, Firma EKOSKŁAD, Firma POLKORN, Firma RTM Opakowania, Uzdrowisko Ciechocinek, Komenda Powiatowa Policji w Aleksandrowie Kujawskim, Zarząd Dróg Powiatowych w Aleksandrowie Kujawskim, ZHR Ciechocinek.

Zabezpieczenie techniczne: Firma RTcom.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do wspólnej jazdy!

Wydarzenie jest ,,Współfinansowane we współpracy z Stowarzyszeniem ,,Partnerstwo dla Ziemi Kujawskiej” przy udziale środków pochodzących z Europejskiego Funduszu Społecznego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020″


 

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa