VII Wojewódzka Olimpiada Obrony Cywilnej

W dniu 30 maja br., na terenie strzelnicy sportowej w Gęsinie odbyły się powiatowe eliminacje VII Wojewódzkiej Olimpiady Obrony Cywilnej, których organizatorem był Starosta Aleksandrowski Dariusz Wochna.

Do eliminacji powiatowych przystąpiło ośmiu uczniów wyłonionych w eliminacjach szkolnych, uczęszczających na co dzień do:
• Liceum Ogólnokształcącego Towarzystwa Salezjańskiego w Aleksandrowie Kuj.,
• Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Ciechocinku,
• Zespołu Szkół Nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego w Aleksandrowie Kuj,
• Zespołu Szkół Nr 2 im. H. Dobrzańskiego „Hubala” w Aleksandrowie Kuj.

I miejsce zajął zespół w składzie: Wiktoria Żbikowska i Artur Świercz z Liceum Ogólnokształcącego Towarzystwa Salezjańskiego im. Kardynała Prymasa Augusta Hlonda w Aleksandrowie Kujawskim zdobywając łącznie 112 punktów. Ta para będzie reprezentować powiat aleksandrowski w finale wojewódzkim.

II miejsce – Oskar Wiśniewski i Łukasz Grabowski z Zespołu Szkół Nr 2 im. H. Dobrzańskiego „Hubala” w Aleksandrowie Kujawskim

III miejsce – Klaudia Zakrzewska i Aleksandra Szudzik z Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Ciechocinku

IV miejsce –Karolina Półgęs i Patrycja Rogiewicz z Zespołu Szkół Nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego w Aleksandrowie Kujawskim

Uczestników oceniała komisja konkursowa powołana przez Starostę Aleksandrowskiego. W imieniu starosty wręczenia nagród oraz pamiątkowych dyplomów dokonał Piotr Marciniak – Sekretarz Powiatu Aleksandrowskiego, dziękując uczestnikom za udział w eliminacjach, opiekunom za zaangażowanie i przygotowanie uczniów do konkursu oraz członkom komisji za przeprowadzenie olimpiady.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w finale wojewódzkim!

 

Opracowała: K. Podolska, Wydział Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych, tel. 54 282-79-02

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa