Tak gorącego turnieju to jeszcze nie było!

W sobotę 19 czerwca br. odbył się VII Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Aleksandrowskiego. Wiosenny był tylko z nazwy, ponieważ tego dnia temperatura powietrza wynosiła ponad 30 stopni Celsjusza, a na boisku … atmosfera była jeszcze gorętsza!

W tegorocznym turnieju do sportowej rywalizacji przystąpiło 7 zespołów tj. broniąca tytułu wywalczonego w poprzedniej edycji drużyna Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Aleksandrowie Kujawskim, równie wysoko notowana u bukmacherów drużyna Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim oraz drużyny Placówki Socjalizacyjnej w Aleksandrowie Kujawskim, Zakładu Leczniczo-Opiekuńczego w Raciążku, Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Ciechocinku, Zespołu Szkół Nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego w Aleksandrowie Kujawskim i Starostwa Powiatowego w Aleksandrowie Kujawskim.

Po bardzo wyrównanej i zaciętej rywalizacji w meczach grupowych, w półfinałach  zmierzyły się drużyny ciechocińskiego LO z Placówką Socjalizacyjną i w drugim półfinale, który śmiało możemy nazwać „meczem turnieju”, drużyny służb mundurowych, czyli strażacy
z policjantami. Zwycięsko z tego pojedynku wyszła drużyna Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, która  w meczu finałowym nie dała większych szans drużynie Liceum Ogólnokształcącego z Ciechocinka i tym samym obroniła mistrzowski tytuł. Na najniższym miejscu na podium uplasowała się drużyna Komendy Powiatowej Policji.

Turniej ten skierowany jest do jednostek organizacyjnych Powiatu Aleksandrowskiego i ma na celu integrację pracowników w duchu sportowej rywalizacji.

 

 

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa