Prośba o finansowe wsparcie Szpitala w ramach walki z koronawirusem COVID-19

W związku z trwającym w Polsce stanem zagrożenia epidemicznego wywołanego koronawirusem COVID–19 i dużym zainteresowaniem akcjami niesienia pomocy dla szpitali, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe Powiatowego Szpitala w Aleksandrowie Kujawskim Sp. z o.o.

Chcemy gwarantować pełne bezpieczeństwo dla naszych pacjentów oraz dla personelu. Obecna sytuacja finansowa ochrony zdrowia w Polsce i skromny zapas środków ochrony osobistej dla pracowników wywołuje uzasadnione obawy o bezpieczeństwo epidemiologiczne całego Szpitala. Dlatego prosimy o wsparcie finansowe w tym szczególnym momencie.
Zebrane środki finansowe chcielibyśmy przeznaczyć przede wszystkim na środki ochrony osobistej pracowników szpitala bezpośrednio zaangażowanych w opiekę nad pacjentami:

  • kombinezony ochrony indywidualnej;
  • maski ochronne FFP2 i FFP3;
  • maski chirurgiczne i przyłbice;
  • płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni.

Wpłaty z tytułem „POMAGAMY” prosimy przekazywać na numer konta:
Getin Noble Bank
Nr 30 1560 0013 2394 7458 0000 0001

W związku z trudną sytuacją finansową Powiatowego Szpitala w Aleksandrowie Kujawskim, prosimy o dokonywanie wpłat do dnia 30.09.2020 r.


Informujemy, że w pakiecie działań tarczy antykryzysowej ogłoszonym przez Ministerstwo Finansów istnieje możliwość odliczenia w podatku PIT i CIT darowizn pieniężnych lub rzeczowych przekazanych na cele związane z zapobieganiem oraz zwalczaniem zakażenia koronawirusem dla szpitali.

Każde wsparcie z Państwa strony w obecnej sytuacji jest bardzo cenne. Dziękujemy!

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa