Na Powiatowym Jarmarku Bożonarodzeniowym zabrakło tylko śniegu.

Prawdziwie świąteczny nastrój towarzyszył każdemu, kto w sobotę i niedzielę odwiedził Powiatowy Jarmark Bożonarodzeniowy, organizowany przez Zarząd Powiatu Aleksandrowskiego. Dzięki uprzejmości Gminy Miejskiej i Pana Burmistrza Ciechocinka, Jarmark zorganizowany został w samym centrum Ciechocinka, na Skwerze Excentryków.

Licznie zgromadzeni wystawcy na swoich stoiskach oferowali świąteczne ozdoby, przepiękne rękodzieło i słodkie upominki.

Na najmłodszych czekały liczne atrakcje, w tym karuzela. Jarmark odwiedził również Święty Mikołaj, który dla odwiedzających przygotowane miał słodkie upominki. Do zdjęć z Mikołajem ustawiała się kolejka dzieci i dorosłych.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom i instytucjom, które umożliwiły i wsparły realizację Powiatowego Jarmarku Bożonarodzeniowego:

Gminie Koneck  – za bezpłatne udostępnienie sceny mobilnej, na której odbywały się występy artystyczne;

Miejskiemu Centrum Kultury w Ciechocinku – za możliwość nieodpłatnego skorzystania z sali Kina „Zdrój”;

Pani Elżbiecie Idziak-Szymańskiej i Pani Edycie Hermanowskiej – za przygotowanie wystroju naszej jarmarkowej sceny i przeprowadzenie warsztatów tworzenia ozdób świątecznych podczas Jarmarku;

Artystom, występującym na jarmarkowych scenach: Grupa Teatralna „Matki Wariatki”, Zespół Żeński Cordiale Coro”, grupa artystyczno-teatralna „Scena Marzeń” działająca w Klubie Seniora+ Niezapominajka, Studio Piosenki AJKI oraz Niepubliczna Szkoła Muzyczna w Aleksandrowie Kujawskim;

Gminie Miejskiej Ciechocinek za współorganizację, a przede wszystkim Pracownikom Biura Kultury, Sportu i Promocji Miasta za nieocenioną pomoc i zaangażowanie w organizację tego wydarzenia.

Dziękujemy, że byliście z Nami i do zobaczenia za rok!

Życzymy Wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!  

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa