Koronawirus w uzdrowisku – aktualizacja 18.09.2020, godz.14:00

[18.09.2020 godz.14:00]

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Aleksandrowie Kujawskim informuje o 1 potwierdzonym przypadku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w ciechocińskich obiektach sanatoryjnych.

Łącznie wśród kuracjuszy i personelu ciechocińskich obiektów uzdrowiskowych stwierdzono 65 przypadków zakażenia koronawirusem.

Ponadto Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Aleksandrowie Kujawskim informuje o 14 potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 wśród mieszkańców powiatu aleksandrowskiego.

[18.09.2020 godz. 07:30]

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Aleksandrowie Kujawskim informuje o 2 potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w ciechocińskich obiektach sanatoryjnych.

Łącznie wśród kuracjuszy i personelu ciechocińskich obiektów uzdrowiskowych stwierdzono 56 przypadków zakażenia koronawirusem u kuracjuszy i 8 przypadków wśród personelu.

Ponadto Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Aleksandrowie Kujawskim informuje o 2 potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 wśród mieszkańców powiatu aleksandrowskiego.

[17.09.2020 godz. 09:00]

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Aleksandrowie Kujawskim informuje o 1 potwierdzonym przypadku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 wśród kuracjuszy w jednym z ciechocińskich obiektów sanatoryjnych.

Łącznie wśród kuracjuszy i personelu ciechocińskich obiektów uzdrowiskowych stwierdzono 54 przypadki zakażenia koronawirusem u kuracjuszy i 8 przypadków wśród personelu.

[14.09.2020 godz. 10:00]

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Aleksandrowie Kujawskim informuje o 4 potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w ciechocińskich obiektach sanatoryjnych.

Łącznie wśród kuracjuszy i personelu ciechocińskich obiektów uzdrowiskowych stwierdzono 53 przypadki zakażenia koronawirusem u kuracjuszy i 8 przypadków wśród personelu.

Ponadto Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Aleksandrowie Kujawskim informuje o 5 potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 wśród mieszkańców powiatu aleksandrowskiego, którzy przebywają w izolacji domowej.

[12.09.2020 godz. 18:00]

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Aleksandrowie Kujawskim informuje o 6 potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w ciechocińskim obiekcie sanatoryjnym.

Łącznie wśród kuracjuszy i personelu ciechocińskich obiektów uzdrowiskowych stwierdzono 49 przypadki zakażenia koronawirusem u kuracjuszy i 8 przypadków wśród personelu.

Ponadto Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Aleksandrowie Kujawskim informuje o 1 potwierdzonym przypadku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 u mieszkańca powiatu aleksandrowskiego, który przebywa w izolacji domowej.

[10.09.2020 godz. 18:00]

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Aleksandrowie Kujawskim informuje o 1 potwierdzonym przypadku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w ciechocińskim obiekcie sanatoryjnym. Osoba ta została przewieziona do izolatorium w Grudziądzu.

Łącznie wśród kuracjuszy i personelu ciechocińskich obiektów uzdrowiskowych stwierdzono 43 przypadki zakażenia koronawirusem u kuracjuszy i 8 przypadków wśród personelu.

Ponadto Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Aleksandrowie Kujawskim informuje o 1 potwierdzonym przypadku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 u mieszkańca powiatu aleksandrowskiego, który przebywa w izolacji domowej.

[09.09.2020 godz. 09:00]

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Aleksandrowie Kujawskim informuje o 5 potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w dwóch obiektach sanatoryjnych. 4 osoby to kuracjusze, którzy zostaną przewiezieni do izolatorium w Grudziądzu, natomiast jedna osoba stanowiąca personel jednego z sanatoriów, bez dolegliwości przebywa w izolacji domowej.

Łącznie wśród kuracjuszy i personelu ciechocińskich obiektów uzdrowiskowych stwierdzono 42 przypadki zakażenia koronawirusem u kuracjuszy i 8 przypadków wśród personelu.

[08.09.2020 godz. 11:00]

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Aleksandrowie Kujawskim informuje o 2 kolejnych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-Cov2 w dwóch obiektach sanatoryjnych w Ciechocinku. Jedna z tych osób osoba została przewieziona do izolatorium w Grudziądzu, natomiast pacjent z dolegliwościami zostanie przewieziony do Szpitala Zakaźnego w Grudziądzu.

Łącznie wśród kuracjuszy i personelu ciechocińskich obiektów uzdrowiskowych stwierdzono 38 przypadki zakażenia koronawirusem u kuracjuszy i 7 przypadków wśród personelu.

Ponadto Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Aleksandrowie Kujawskim informuje o 1 potwierdzonym przypadku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 u mieszkańca powiatu aleksandrowskiego, który z dolegliwościami zostanie przewieziony do Szpitala w Grudziądzu.

[06.09.2020 godz. 13:00]

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Aleksandrowie Kujawskim informuje o 7 potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w dwóch obiektach sanatoryjnych w Ciechocinku – 2 wśród kuracjuszy oraz 5 wśród personelu.

Łącznie wśród kuracjuszy i personelu ciechocińskich obiektów uzdrowiskowych stwierdzono 36 przypadki zakażenia koronawirusem u kuracjuszy i 7 przypadków wśród personelu.

[04.09.2020 godz. 08:00]

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Aleksandrowie Kujawskim informuje jednym potwierdzonym przypadku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 wśród kuracjuszy jednego z sanatoriów w Ciechocinku.Pacjent bez objawów został przewieziony do izolatorium w Grudziądzu.

Łącznie wśród kuracjuszy i personelu ciechocińskich obiektów uzdrowiskowych stwierdzono 34 przypadki zakażenia koronawirusem u kuracjuszy i 2 przypadki wśród personelu

[30.08.2020 godz. 12:30]

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Aleksandrowie Kujawskim informuje o kolejnych 2 potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 wśród personelu sanatorium w Ciechocinku.

Łącznie wśród kuracjuszy ciechocińskiego obiektu uzdrowiskowego stwierdzono 33 przypadki zakażenia koronawirusem i 2 osoby zakażone z personelu obiektu uzdrowiskowego.

[28.08.2020 godz. 21:30]

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Aleksandrowie Kujawskim informuje o kolejnych 7 potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 wśród kuracjuszy przebywających w obiekcie sanatoryjnym w Ciechocinku.

Łącznie wśród kuracjuszy ciechocińskiego obiektu uzdrowiskowego stwierdzono 33 przypadków zakażenia koronawirusem

[28.08.2020 godz. 19:00]

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Aleksandrowie Kujawskim informuje o kolejnych 5 potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 wśród kuracjuszy przebywających w obiekcie sanatoryjnym w Ciechocinku.

Łącznie wśród kuracjuszy ciechocińskiego obiektu uzdrowiskowego stwierdzono 26 przypadków zakażenia koronawirusem

[24.08.2020 godz. 21:00]

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Aleksandrowie Kujawskim informuje o kolejnych 3 potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 wśród kuracjuszy przebywających w obiekcie sanatoryjnym w Ciechocinku. Pacjenci zostali przekazani do izolatorium w Grudziądzu.

Łącznie wśród kuracjuszy ciechocińskiego obiektu uzdrowiskowego stwierdzono 21 przypadków zakażenia koronawirusem

[24.08.2020 godz. 17:00]

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Aleksandrowie Kujawskim informuje o kolejnych 6 potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 wśród kuracjuszy przebywających w obiekcie sanatoryjnym w Ciechocinku. Pacjenci bez dolegliwości zostali przekazani do izolatorium w Grudziądzu.

Łącznie wśród kuracjuszy ciechocińskiego obiektu uzdrowiskowego stwierdzono 18 przypadków zakażenia koronawirusem

[24.08.2020 godz. 13:00]

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Aleksandrowie Kujawskim informuje o kolejnym potwierdzonym przypadku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 wśród kuracjuszy przebywających w obiekcie sanatoryjnym w Ciechocinku. Pacjent bez dolegliwości został przekazany do izolatorium w Grudziądzu.

Łącznie wśród kuracjuszy ciechocińskiego obiektu uzdrowiskowego stwierdzono 12 przypadków zakażenia koronawirusem.

[24.08.2020 godz.8:00]

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Aleksandrowie Kujawskim informuje o 10 potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 wśród kuracjuszy przebywających w obiekcie sanatoryjnym w Ciechocinku. Pacjenci bez żadnych dolegliwości zostali przewiezieni do izolatorium w Grudziądzu. Dotąd otrzymano wyniki 160 testów, przeprowadzonych w obiekcie uzdrowiskowym.

[22.08.2020]
Po zakażeniu się koronawirusem osoby korzystającej z pobytu leczniczego w jednym z obiektów sanatoryjnych w Ciechocinku, personel i pacjenci obiektu uzdrowiskowego zostali poddani testom wymazowym w kierunku wykrycia  zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Do czasu otrzymania wyników badania, obiekt został odizolowany a wszystkie osoby zostały objęte kwarantanną.

Osoba zakażona przebywa w grudziądzkim izolatorium. Kwarantanną domową i zbiorową na terenie powiatu aleksandrowskiego objętych łącznie jest 510 osób

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa