Konkurs plastyczny ,,Lecą gąski do książki”

Konkurs plastyczny ,,Lecą gąski do książki”

Gęsinowy konkurs plastyczny organizowany przez Urząd Marszałkowski.

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na świętego Marcina” to również konkursy dla mieszkańców. Jednym z nich jest cieszący się zawsze ogromnym zainteresowaniem konkurs plastyczny dla dzieci z atrakcyjnymi nagrodami.

Tytuł tegorocznego konkursu plastycznego to ,,Lecą gąski do książki”. Nieprzypadkowo połączono gęś z książką, gdyż prace laureatów znajdą się w książce kucharskiej z przepisami na dania z gęsiny, której wydanie planowane jest w przyszłym roku.

W konkursie oceniane będą prace plastyczne dzieci wykonane dowolną techniką, której motywem przewodnim będzie gęś. Maksymalny format pracy to A3. Należy je przesyłać od 4 do 15 listopada na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Plac Teatralny 2, 87-100 Toruń, pokój 219 z dopiskiem ,,Konkurs plastyczny gęsina”.

Autorzy najlepszych rysunków zostaną zaproszeni do Urzędu Marszałkowskiego na uroczyste wręczenie nagród. Będą nimi zestawy plastyczne, książki, gry planszowe, dla młodszych dzieci zestawy klocków, dla starszych – elektroniczne gadżety.

Do zgłoszenia należy dołączyć zgodę rodziców lub opiekunów, a na odwrotnej stronie pracy podać dane kontaktowe (imię, nazwisko dziecka, szkołę i klasę w których się uczy, telefon do rodzica/opiekuna).

Regulamin konkursu oraz załącznik do pobrania poniżej.

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa