Konkurs na najładniejszą bożonarodzeniową szopkę

Konkurs na najładniejszą bożonarodzeniową szopkę

Zarząd Powiatu Aleksandrowskiego ogłosił konkursu na najładniejszą bożonarodzeniową szopkę w powiecie aleksandrowskim. Pula nagród w konkursie wynosi 3000 zł.Osobne kategorie konkursowe przewidziano na szopki wystawiane przez parafie i te tworzone przez mieszkańców powiatu. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu szopki bożonarodzeniowej, będącej przestrzenną, autorską i samodzielną pracą plastyczną wykonaną ręcznie z dowolnego materiału, zawierającą elementy nawiązujące do tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

Do konkursu można zgłaszać prace wykonane indywidualnie, a jeżeli praca jest wykonywana przez zespół osób, taki zespół może liczyć maksymalnie 5 osób. W regulaminie zaznaczono, że maksymalny rozmiar szopki zgłoszonej przez mieszkańca powiatu do konkursu wynosi (dł., wys., szer.) 80x80x80 cm. W trosce o wysoki poziom konkursu i w nawiązaniu do tradycji zaznaczono, że szopki nie powinny zawierać elementów gotowych(dostępnych w handlu figurek i dekoracji) oraz nie powinny zawierać gotowych elementów graficznych będących wynikiem drukowania, skanowania lub kserowania. Wszelkie szczegóły zawiera Regulamin.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie do Organizatora wypełnionego i podpisanego Formularza zgłoszenia w terminie do dnia 21 grudnia 2017 roku, do godz. 15:30

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa