II. Powiatowy Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

Zarząd Powiatu w Aleksandrowie Kujawskim ogłosił II. Powiatowy Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową. Celem konkursu jest podtrzymywanie oraz kultywowanie obrzędowości Świąt Bożego Narodzenia w zakresie budowy i ekspozycji bożonarodzeniowych szopek. Zadanie konkursowe polega na samodzielnym wykonaniu szopki bożonarodzeniowej, będącej przestrzenną, autorską pracą plastyczną, wykonaną ręcznie z dowolnego materiału, zawierającą elementy sięgające do tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

Łączna wartość nagród w konkursie wynosi 1800,00 zł. Pracę konkursową należy dostarczać do Starostwa Powiatowego w Aleksandrowie Kujawskim, I piętro, pok. 121 w dniu 15 stycznia 2019r. w godz. 9:00 – 9:30.

Szczegóły w załączonym regulaminie.

Nz. Szopka autorstwa Igora Krzyżanowskiego (SP w Stawkach), zwycięzcy I Powiatowego Konkursu na Szopkę Bożonarodzeniową. Szopka Igora zachwyciła jury dbałością o szczegóły, estetyką i pomysłowością wykonania zarówno figurek, jak i całej szopki. Doceniono naturalność materiałów z których wykonano instalację (drewno, papier, tkaniny, trociny, bawełna i słoma).

 

Źródło: Wydz. Polityki Społecznej i Promocji Powiatu, tel. 54 292 79 23

Załączniki

Plik
doc Regulamin
doc Formularz zgłoszenia
Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa