Dzień Kobiet z grupą teatralną “Demakijaż”

Obchodzone w dniu 8 marca Święto Kobiet to okazja, aby wyrazić szacunek i wdzięczność wobec Pań. Na tą okoliczność, Pani Lidia Tokarska – Starosta Aleksandrowski zaprosiła na spotkanie przedstawicielki kół gospodyń wiejskich oraz przedstawicielki stowarzyszeń i  organizacji kobiecych działających na terenie powiatu aleksandrowskiego. Spotkanie odbyło się 13 marca br. w sali kolumnowej im. Edwarda Stachury w budynku dworca kolejowego w Aleksandrowie Kujawskim.

Starosta Aleksandrowski – Lidia Tokarska, Przewodniczący Rady Powiatu Aleksandrowskiego – Arkadiusz Świątkowski i Wicestarosta Aleksandrowski – Andrzej Łozicki złożyli wszystkim przybyłym Paniom życzenia, wyrażając uznanie dla Ich działalności społecznej i zaangażowania w życie całej powiatowej społeczności, których są ogniwem co łączy, wspiera i pobudza do nowych działań oraz za pielęgnowanie ludowych tradycji.

W części artystycznej, wspaniałym widowiskiem, popisała się grupa teatralna pod nazwą “Demakijaż” w repertuarze pn. The Best of Demakijaż, która w humorystyczny sposób poruszyła życiowe sprawy współczesnych kobiet.

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa