Dożynki Wojewódzkie w Ciechocinku

Dożynki Wojewódzkie w Ciechocinku

W dniu 25 sierpnia w Ciechocinku odbędą się Dożynki Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Diecezji Włocławskiej, których współorganizatorami są Powiat Aleksandrowski i Gmina Miejska Ciechocinek.

Oficjalne uroczystości dożynkowe rozpoczną się o godz. 1300 Mszą świętą pod przewodnictwem J.E. Ks. Biskupa Wiesława Alojzego Meringa w Kolegiacie pw.  Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

W dalszej części uroczystości dożynkowych, które odbędą się w Parku Zdrojowym, poza częścią oficjalną przewidziano szereg imprez towarzyszących; m. in. zobaczymy występy Orkiestry Dętej OSP w Aleksandrowie Kujawskim, Zespołu Pieśni i Tańca Kujawy, Kabaretu Cezary Żak i Artur Barciś oraz gwiazdy wieczoru grupy Red Lips. W Parku Zdrojowym odbędzie się także konkurs na najciekawsze stoisko powiatu i LGD.

Szczegółowych informacji dotyczących uczestnictwa w konkursach wieńcowych oraz organizacji dożynek udzielają pracownicy Departamentu Rolnictwa i Geodezji pod nr tel. 56 621 59 32, natomiast informacji dotyczących uczestnictwa w konkursie stoisk udziela Starostwo Powiatowe w Aleksandrowie Kujawskim tel. 54 282 79 00, kom. 784 078 482.

Istnieje także możliwość wystawienia stoisk komercyjnych, których zgłoszenia należy dokonać w Biurze Kultury, Sportu i Promocji Miasta Ciechocinka pod nr tel. 54 416 10 05.

Serdecznie zapraszamy

https://www.kujawsko-pomorskie.pl/rolnictwo-i-obszary-wiejskie/34540-dozynki-wojewodztwa-kujawsko-pomorskiego-i-diecezji-wloclawskiej-ciechocinek-2019

 

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa