Akcja „Niepodległa do Hymnu” 11.11.2018

Samorządy, instytucje kultury i organizacje pozarządowe, które jeszcze nie dołączyły do akcji „Niepodległa do Hymnu”, serdecznie zapraszamy do wspólnego zaśpiewania Mazurka Dąbrowskiego 11 listopada o godz. 12.00.

Do akcji można dołączyć wypełniając formularz na stronie https://niepodlegla.gov.pl/dodaj-wydarzenie/ i wśród rodzajów wydarzeń wybierając akcję „Niepodległa do Hymnu”. W razie potrzeby można zmienić godzinę. W załączeniu przesyłamy plakat zapraszający do udziału w akcji (do wykorzystania).

Wszystkich zapraszamy do zamieszczania na stronach internetowych i w mediach społecznościowych spotu promującego akcję. Spot dostępny jest pod adresem  https://www.youtube.com/watch?v=vylb9grMioc  lub https://www.facebook.com/niepodlegla1918/videos/451930151880565/.

*** Zapraszamy do pobierania bezpłatnej wystawy okolicznościowej „Tak powstawała Niepodległa”. Można ją pobrać i powiesić na stronie internetowej albo wydrukować w dowolnej wielkości i na dowolnym nośniku. Wystawie towarzyszy plakat do wykorzystania. Link: https://niepodlegla.gov.pl/o-niepodleglej/tak-powstawala-niepodlegla-bezplatna-wystawa-do-pobrania/

***** Zachęcamy także do pobrania zdigitalizowanej specjalnie na obchody stulecia odzyskania niepodległości czcionki Brygada 1918, której historia sięga 1928 roku. Czcionka jest dostępna do pobrania dla wszystkich na zasadach otwartej licencji Link: https://niepodlegla.gov.pl/o-niepodleglej/niepodlegla-brygada-pisana/

 

Żródło: Biuro Programu „Niepodległa”

Załączniki

Plik
pdf niepodlegla_do_hymnu-2-1
Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa