Wyróżnienie w konkursie „Pracodawca Pomorza i Kujaw”

Miło nam poinformować, że działająca od 21 lat na terenie powiatu aleksandrowskiego firma KARO, reprezentowana przez jej właściciela – Romana Bajdalskiego, otrzymała wyróżnienie „Pracodawca Pomorza i Kujaw” w kategorii obejmującej mikro i małe przedsiębiorstwa. Kapituła konkursu, składająca się z przedstawicieli administracji, nauki i instytucji otoczenia biznesu, ocenia zgłoszonych kandydatów w oparciu o kryteria, które pozwalają wyłonić najlepszych pracodawców, kierujących się dobrymi praktykami i etyką w relacjach z pracownikami oraz partnerami gospodarczymi, a jednocześnie osiągającymi sukcesy ekonomiczne.

Organizatorem konkursu jest organizacja ”Pracodawcy Pomorza i Kujaw” Związek Pracodawców z siedzibą w Bydgoszczy. Nagrody i wyróżnienia przyznawane są od 2002 roku. Regulamin konkursu dostępny na stronie organizatora.

Zakresu działalności firmy KARO to dystrybucja gazów technicznych, medycznych i spożywczych jak również sprzęt i usługi zakresu ochrony przeciwpożarowej. Firma otrzymała wyróżnienie za wdrożenie innowacyjnej technologii służącej do produkcji gazów, która przyniosła dodatkowy rezultat w postaci utworzenia nowych miejsc pracy. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 23.02.2019 r. w Bydgoszczy podczas uroczystej gali, a nagrody w konkursie „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2018” wręczył Mirosław Ślachciak – Prezes Zarządu Pracodawców Pomorza i Kujaw, Sławomir Kopyść – Członek Zarządu Województwa oraz Michał Sztybel – Zastępca Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Celem konkursu była promocja pracodawców działających w regionie kujawsko-pomorskim, rozwijających swoje przedsiębiorstwa w oparciu o wysokie kompetencje i stabilne relacje z pracownikami firm, kierujących się zasadami fair-play wobec partnerów gospodarczych i społecznych oraz osiągających sukcesy w gospodarce opartej na wiedzy i innowacjach. Firma KARO Romana Bajdalskiego została nominowana do udziału w konkursie przez Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim.

  

 

Zwiększ czcionkę
Wersja kontrastowa