cagri merkezi
Strona główna
W starostwie ruszyła sprzedaż map przez internet PDF Drukuj Email
piątek, 01. grudzień 2017 13:59

Informujemy, że od dnia 1 grudnia 2017 r. powiat udostępnił możliwość zamawiania dokumentów geodezyjno - kartograficznych i map przez internet. W celu złożenia zamówienia należy wejść na powiatowy GEOPORTAL: mapa.aleksandrow.pl (bez www) i kliknąć ...

 

przycisk: „Sprzedaż ”, znajdujący się na górze strony.

 

Aby korzystać z tej nowej usługi należy założyć należy jednorazowo konto. Obsługa zamówień jest intuicyjna i bardzo prosta. System sam wypełnia za użytkownika skomplikowane druki zamówień. Zamawiający wskazać musi rodzaj zamawianego materiału, obszar, sposób dostawy mapy. Wniosek taki zostaje automatycznie zarejestrowany w Starostwie Powiatowym w Aleksandrowie Kujawskim.

 

W zależności od rodzaju wybranej usługi system automatycznie lub przy pomocy operatora wygeneruje dokument opłaty, prześle do Zamawiającego na jego konto, cele dokonania opłaty. Należna kwota wnoszona jest przez płatności elektroniczne (KIR), a po jej zaksięgowaniu, Zamawiający informowany jest o przygotowanym dokumencie do odbioru lub wysyłki. W przypadku dokumentów elektronicznych czynności te odbywają się automatycznie, dane przesłane zostają bezpośrednio na konto Zamawiającego. Wydawanie dokumentów z rejestru ewidencji gruntów i budynków w postaci wyrysów i wypisów wymaga potwierdzenia tożsamości Zamawiającego, dlatego konieczne jest logowanie przez Profil Zaufany.

 

Przy wykorzystaniu oprogramowania firmy GEOBID oraz wspólnej współpracy, jest to kolejna udostępniona przez Powiat Aleksandrowski usługa internetowej obsługi interesanta. Dostęp do danych geodezyjno-kartograficznych Powiatu Aleksandrowskiego przez Internet i pełną usługę online posiadają również wykonawcy prac geodezyjnych, rzeczoznawcy majątkowi oraz instytucje państwowe i samorządowe do wykonywania zadań ustawowych.

 

 

Źródło: Wydz. Geodezji, Rolnictwa i Ochrony Środowiska, tel. 542827947.

 


Kontakt

Starostwo Powiatowe
ul. Słowackiego 8
87-700 Aleksandrów Kuj.
tel. (54) 282 79 00
fax (54) 282 79 28
@ sekretariat, admin

Dzisiaj jest

13 Grudnia 2017
Środa

Imieniny obchodzą:
Lucja, Łucja, Otylia, Włodzisława
Do końca roku zostało 19 dni.

LINKI

Prasa i media