cagri merkezi
Strona główna
Święto Policji PDF Drukuj Email
wtorek, 01. sierpień 2017 15:27


W dniu 24 lipca w całej Polsce obchodzone było Święto Policji. Zostało ono ustanowione w 1919 r. W niedzielę 30 lipca odbyły się uroczystości związane z obchodami tego święta na stadionie miejskim w Aleksandrowie Kujawskim. W obecności zaproszonych gości, w tym Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, wybrani policjanci ...

 

służący na terenie powiatu aleksandrowskiego otrzymali awanse na wyższe stopnie policyjne. W imieniu władz samorządu powiatowego głos zabrał wicestarosta Wojciech Marjański, który podziękował wszystkim Policjantom za codzienny trud i wysiłek wkładany w zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu."Dzisiejsze święto to okazja by podziękować za Państwa zaangażowanie, odwagę i ofiarność. Bo bycie funkcjonariuszem Policji to nie tylko praca, ale rodzaj misji, służby drugiemu człowiekowi, wykonywanej często w sytuacjach zagrożenia własnego życia" - powiedział wicestarosta.

 

 

Fot. Nadesłane

 

 

Gratulując dotychczasowych osiągnięć, awansów i wyróżnień społecznych życzymy dalszych sukcesów zawodowych i satysfakcji z tej jakże odpowiedzialnej i niebezpiecznej służby.

 

 

 


Kontakt

Starostwo Powiatowe
ul. Słowackiego 8
87-700 Aleksandrów Kuj.
tel. (54) 282 79 00
fax (54) 282 79 28
@ sekretariat, admin

Dzisiaj jest

14 Grudnia 2017
Czwartek

Imieniny obchodzą:
Alfred, Arseniusz, Izydor, Naum, Pompejusz, Sławobor, Spirydion
Do końca roku zostało 18 dni.

LINKI

Prasa i media