cagri merkezi
Strona główna
Granty na lokalne inicjatywy oddolne PDF Drukuj Email
czwartek, 02. marzec 2017 15:36

Ośrodek TŁOK w ramach projektu „INICJUCJ Z FIO bis” przyznaje granty do 5 tys. zł dla młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z województwa kujawsko-pomorskiego. Zapraszamy na spotkanie informacyjne ws. grantów w dniu 10 marca br. do Aleksandrowa Kujawskiego. ...

 

Masz pomysł na ciekawe wydarzenie? Chcesz wspólnie z sąsiadami lub znajomymi zrobić coś na rzecz otoczenia? Działasz w młodej organizacji pozarządowej, która chce się rozwijać? Zgłoś się po mikrodotację!


Ośrodek Tłok w partnerstwie z Towarzystwem Rozwoju Gminy Płużnica realizuje projekt „Inicjuj z FIO bis”, w ramach którego przyznawane są mikrodotacje na oddolne działania mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego. Chcesz wiedzieć więcej? Przyjdź na spotkanie!

Zapraszamy na spotkania informacyjne ws. grantów, w trakcie których przedstawione zostaną m.in. zasady trzeciej edycji konkursu i realizacji projektu, sposób przygotowania wniosku.

 

Spotkanie odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Aleksandrowie Kujawskim w dn. 10 marca 2017 r. (piątek) w sali nr 121 (I piętro) o godz. 10.00. Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


W treści maila proszę podać datę i miejsce spotkania, w którym chcą Państwo uczestniczyć, imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz ew. nazwę reprezentowanej organizacji pozarządowej/grupy nieformalnej lub samopomocowej. Program spotkania do pobrania na stronie www.tlok.pl

 


DLA KOGO GRANTY?
- młodych organizacji pozarządowych działających nie dłużej niż 30 miesięcy,
- grup nieformalnych (min. 3 os.), realizujących działania społecznie użyteczne,
- grup samopomocowych: sąsiedzkich, osiedlowych itp.Dotację będzie można przeznaczyć m.in. na realizację działań w każdej ze sfer pożytku publicznego, sprzęt związany z obszarem działań młodej organizacji pozarządowej, podniesienie kwalifikacji pracowników/wolontariuszy organizacji, opracowanie merytorycznych planów rozwoju, adaptację lokalu.


Więcej informacji na temat projektu „Inicjuj z FIO bis” na stronie www.tlok.pl i pod nr tel. 797 656 053, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

 

 

 


Kontakt

Starostwo Powiatowe
ul. Słowackiego 8
87-700 Aleksandrów Kuj.
tel. (54) 282 79 00
fax (54) 282 79 28
@ sekretariat, admin

Dzisiaj jest

14 Grudnia 2017
Czwartek

Imieniny obchodzą:
Alfred, Arseniusz, Izydor, Naum, Pompejusz, Sławobor, Spirydion
Do końca roku zostało 18 dni.

LINKI

Prasa i media