cagri merkezi
Strona główna
Cykl spotkań z ZUS Aleksandrów Kujawski PDF Drukuj Email
poniedziałek, 27. luty 2017 14:36

Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Aleksandrowie Kujawskim zaprasza na cykl spotkań, tzw. drzwi otwartych i dyżurów, związanych z działalnością Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, które odbędą się w marcu bieżącego roku. Szczegółowy harmonogram publikujemy poniżej ... 

 

 

Inspektorat ZUS w Aleksandrowie Kujawskim zaprasza:


1) W dniu 6 marca na drzwi otwarte na temat: "Ulgi w spłacie należności z tytułu składek". Drzwi otwarte odbędą się w siedzibie Inspektoratu ZUS w Aleksandrowie Kuj., ul. Słowackiego 6a, godz. 10:00-12:00. Podczas spotkania przedstawiciel Zakładu wskaże korzyści wynikające z zawarcia z Zakładem umowy o odroczeniu terminu płatności lub rozłożeniu należności z tytułu składek na raty. Ponadto zainteresowani dowiedzą się:
- co podlega rozłożeniu na raty?
- co daje rozłożenie zadłużenia na raty?
- co powinien zawierać wniosek o rozłożenie zadłużenia na raty?
- jakie dokumenty powinny być dołączone do wniosku?
- jak złożyć wniosek?
- co zrobić, gdy w trakcie realizacji umowy zmianie ulegnie sytuacja finansowa?


2) W dniu 7 marca na dyżur pracowników, który odbędzie się w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, ul. Słowackiego 12, Aleksandrów Kujawski, w godzinach od 09:00 do 10:00. Udzielanie porad w sprawach bieżących wypływających od zainteresowanych w pełnym zakresie.


3) W dniu 10 marca na dyżur pracowników Inspektoratu w Aleksandrowie Kujawskim w siedzibie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, ul. Strażacka 5, Aleksandrów Kujawski, w godzinach od 12:00 do 13:00. Udzielanie porad w sprawach bieżących wypływających od zainteresowanych w pełnym zakresie.


4) W dniu 16 marca na drzwi otwarte na temat: "dobrowolne podleganie ubezpieczeniu emerytalnemu i rentowym". Drzwi otwarte odbędą się w siedzibie Inspektoratu ZUS w Aleksandrowie Kuj., ul. Słowackiego 6a, godz. 10:00-12:00.


5) W dniu 22 marca na drzwi otwarte na temat "ubezpieczenia społeczne i ubezpieczenie zdrowotne osób duchownych". Drzwi otwarte odbędą się w siedzibie Inspektoratu ZUS w Aleksandrowie Kuj., ul. Słowackiego 6a, godz. 10:00-12:00.


6) W dniu 30 marca na drzwi oOtwarte na temat "świadczenie przedemerytalne". Drzwi otwarte odbędą się w siedzibie Inspektoratu ZUS w Aleksandrowie Kuj., ul. Słowackiego 6a, godz. 10:00-12:00. Podczas wydarzenia zainteresowane osoby będą mogły zasięgnąć informacji m.in. w zakresie:
- komu przysługuje świadczenie przedemerytalne?
- jakie warunki należy spełnić aby otrzymać to świadczenie?
- jakie dokumenty należy przedłożyć w ZUS aby otrzymać to świadczenie?

 

Źródło: Zakład Ubezpieczeń Społecznych

 


Kontakt

Starostwo Powiatowe
ul. Słowackiego 8
87-700 Aleksandrów Kuj.
tel. (54) 282 79 00
fax (54) 282 79 28
@ sekretariat, admin

Dzisiaj jest

16 Grudnia 2017
Sobota

Imieniny obchodzą:
Adelajda, Ado, Albina, Alina, Ananiasz, Bean, Zdzisława
Do końca roku zostało 16 dni.

LINKI

Prasa i media